0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Úsporná sprchová hlavica Ecohead shower Úsporná sprchová hlavica Ecohead shower
-47%

Úsporná sprchová hlavica Ecohead shower

SKU: Liveco Ecohead shower

Rýchly prehľad

Ecohead shower. Úsporná sprchová hadica od spoločnosti Liveco.Ušetrí až 60-65% vody ako aj energiu potrebnú na jej zohriatie, pričom kvalita a štandard sprchovania ostanú zachované. Odstraňuje chlór. Vhodná aj pre bábätká.

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 79,90 €

Akciová cena Bez DPH: 35,00 € S DPH: 42,00 €

Detaily

Obsah balenia:
1x Sprchová hlavica
1x Vodný filter na nečistoty
1x Filter s kolagénom a vitamínom C

Vďaka špeciálnemu kovovému pliešku s mikropórmi, so sprchovou hlavicou Ecohead Shower ušetríte až 60-65% vody ako aj energiu potrebnú na jej zohriatie, pričom kvalita a štandard sprchovania ostanú zachované.

Vďaka dômyselnému systému filtrov a novej technológií čistí a stimuluje pokožku bez použitia mydla. Mikropóry štiepia molekuly vody , a preto voda preniká hlbšie do pokožky, vďaka čomu je pokožka dlhodobo a hĺbkovo hydratovaná aj bez použitia krému. Navyše, vďaka filtru s kolagénom a Vitamínom C pôsobí preventívne aj proti lupinám, vypadávaniu vlasov, vyrážkam a akné. Filter s Vitamínom C odstraňuje chlór, ktorý sa nachádza vo vode. Kolagénová zložka filtru obohacuje vodu a dodáva elasticitu vašej pokožke a zvyšuje jej priaznivý účinok na regeneračné schopnosti vašej pokožky.

Ecohead shower vďaka svojim vlastnostiam je vhodná pre dôkladnú starostlivosť o zdravie a hygienu aj vašich bábätiek. Táto hlavica je citlivá k ich jemnej pokožke a poskytuje pre dieťatko kvalitnú a nezávadnú vodu .

K tomuto produktu sa doporučuje dokúpiť aj náhradný Vodný filter na nečistoty v cene 13,90 Eura za 4 kusy a Filter s kolagénom a Vitamínom C v cene 12,90 Eur.

Možné objednať na info@interion.sk

obal_l

Podobné produkty