0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Veľkoobchod a internetový obchod s Garanciou najnižšej ceny

Rozvoz tovaru a montáže vykonávame na celom úzémí SR. Západné Slovensko vrátane Bratislavy a stredné Slovensko 2x do týždňa. Severné a východné Slovensko týždenne.

Spoločnosť Interion je zameraná predovšetkým na veľkoobchodný predaj do kúpeľňových štúdií, stavebnín a internetových obchodov. V roku 2008 sa naša spoločnosť rozhodla prevádzkovať vlastný internetový obchod aby naša ponuka bola sprístupnená širokej verejnosti za najvýhodnejšie ceny priamo z prvej ruky.

Ako priamy dovozca do SR Vám vieme garantovať najnižšiu cenu. Ak nájdete nami ponúkaný tovar na inom e-shope s nižšou aktuálnou cenou napíšte nám na info@interion.sk názov e-shopu, produkt a cenu. Následne Vám ponúkneme minimálne rovnakú alebo nižšiu cenu.

Úspech našej spoločnosti je založený na ponuke rozmerovo, farebne a dizajnovo rozmanitého a osvedčeného tovaru. Prepravu zabezpečujeme po celom území SR väčšinou vlastnou prepravou aby sa predišlo neodbornému zaobchádzaniu s tovarom pri preprave. Zabezpečujeme aj odbornú montáž.

Naša spoločnosť získala Certifikát dôveryhodnosti AAA, najvyššieho ratingového hodnotenia, ktorý radí našu spoločnosť medzi najstabilnejšie a najspoľahlivejšie spoločnosti na Slovensku.

O nás
Akcia na prepravné

Akcia na prepravné

Pri tovare v hodnote nad 200 Eur platí AKCIA PREPRAVNÉ ZDARMA. Bežná cena prepravy hodnoty tovaru nad 200 Eur je 50,40 Eur s DPH. Akcia sa nevzťahuje za nadrozmerný tovar ako záhradné vírivky alebo altánky. V prípade ža sa v objednávke cez e-shop zobrazí štandardná cena prepravy, rozdiel bude odpočítaný z výslednej sumy! Objednať sa môže aj priamo na info@interion.sk

U nás možnosť platiť za tovar aj až pri prebratí tovaru. BEZ PLATBY VOPRED ALEBO ZÁLOH. Platí to na vyše 90% kabín ktoré distribujeme z vlastného veľkoskladu. Úhrada vopred alebo záloha je potrebná len pri tovare kde prepravu riešime priamo výrobcom alebo zahraničným prepravcom, ktorí nerobia inkasné služby. Bežne tovar roznášame vlastnými vozidlami Interion po celej SR aby sa predišlo neodbornej manipulácii a poškodeniu pri preprave.

Vykonávame odborné montáže za najnižšie ceny po celej SR. Objednávky alebo informácie ohľadom montáže prosíme zasielajte na info@interion.sk

Realizácie montáží nájdete na našej Facebookovej stránke Interion kúpeľňové zariadenia