0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Terasa SOLIS - 312 x 303 x 226 / 278 cm šedá

SKU: INHDL9762

Rýchly prehľad

Š x H x V: 312 x 303 x 226 / 278 cm


- Hliníkový stojan a koľajnice


- vrátane dvojstenových panelov


- vrátane kompletného montážneho materiálu

Tvar: obdĺžnikový

Výška: 2260 cm

Dĺžka: 3030 cm

Šírka: 3012 cm

Dostupnosť: Externý sklad

Doprava zdarma

Bez DPH: 1 333,33 € S DPH: 1 600,00 €

Detaily

Terasová strecha SOLIS:

– tvar a funkcia dodajú vašej záhrade niečo extra

S novým krytom na terasu Deluxe vytvoríte úplne nový pohľad na váš pozemok. Po namontovaní sa budete čudovať, prečo ste tak neurobili už predtým. Veterné markízy, hrkotajúce pavilóny, slnečníky, ktoré nikdy nie sú na správnom mieste a zaseknuté markízy – bez všetkých týchto okolností sa teraz šikovne zaobídete. Pod baldachýnom ste dobre chránení pred dažďom a snehom.

Vďaka dvojstenným panelom nedochádza k extrémnemu hromadeniu tepla.

Sú vyrobené z polykarbonátu a majú nasledovné pozitívne vlastnosti: mrazuvzdornosť, vodeodolnosť, vysoká odolnosť proti rozbitiu a nárazu, rozmerová stálosť, nehorľavosť, odolnosť voči mnohým olejom, kyselinám a tukom a mnohé ďalšie.

Pozoruhodná je najmä vysoká transparentnosť a vrstva proti UV žiareniu. Na jednej strane táto vrstva výrazne predlžuje odolnosť materiálu a na druhej strane sa výrazne znižuje škodlivé UV žiarenie pod krytom terasy. Na terase sa preto môžete zdržiavať aj vtedy, keď prudko svieti slnko. Či už s priateľmi alebo len tak relaxovať na lehátku.

Celá strecha terasy je navrhnutá ako stavebnica. To zahŕňa všetky potrebné diely: priezory vyrobené z hliníka (nehrdzavejúce, ľahké a veľmi stabilné). K dispozícii sú tiež spojovacie dosky, uholníky, U-lišty, skrutky, hmoždinky, svorníky, uzávery, dažďové vpusty a dvojstenné duté dosky.

Tento výrobok má samozrejme CE certifikáciu a teda zodpovedá požadovaným právnym predpisom.

POPIS PRODUKTU - Dvojité steny: priehľadné polykarbonátové dosky s UV ochrannou vrstvou - Farba stojana: antracitovo sivá RAL 7016 - CE certifikácia ROZSAH DORUČENIA - Hliníkové koľajnice - Spojovacie dosky - dažďový odtok - dvojstenné dvojstenové panely - kompletný montážny materiál - Rozmery balenia: 320 x 70 x 18 cm - Hmotnosť balenia: 65 kg

Technické špecifikácie - Upevňovacie prvky: Pozinkovaná oceľ - Odolnosť voči tlaku: do 75 kg/m² - Odolnosť proti vetru: do sily vetra 10 - Rozmery (ŠxHxV) vpredu / vzadu: 312 x 303 x 226 / 278 cm - Výška nástennej lišty: cca 15 cm - Počet predných stĺpikov: 2 - Stĺpiky, väznice, krokvy: Hliník s práškovým nástrekom s hrúbkou materiálu 1,1 mm

Podobné produkty