0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

LED solárny záhradný pavilón Azur

SKU: INHDL16949

Rýchly prehľad

vrátane LED osvetlenia a solárneho panelu
- ľahká montáž
- stabilný rám
- exkluzívny dizajn
Rozmery: 270 x 270 x 200 cm

Tvar: štvorcový

Dĺžka: 2700 cm

Šírka: 2700 cm

Dostupnosť: 14 dní

Doprava zdarma

Bez DPH: 1 558,33 € S DPH: 1 870,00 €

Detaily

LED solárny pavilón AZUR

Spontánna letná párty alebo romantický vrchol v zime?

Videoprezentácia produktu: https://www.youtube.com Interion Slovakia

- Altánok má exkluzívny dizajn a vytvára luxusnú atmosféru vo vašom vonkajšom priestore.

Vďaka plechovej streche vám pavilón Azur ponúka spoľahlivú ochranu pred slnkom, dažďom a hmyzom. Bočné panely sú vyrobené z odolného polyesteru a v prípade potreby sú uzatvárateľné. Rám vyrobený z práškovo lakovanej ocele zaisťuje vysokú stabilitu a odolnosť voči poveternostným vplyvom. So sieťkou proti hmyzu ste spoľahlivo chránení pred hmyzom.

Vďaka mimoriadne kvalitnému spracovaniu a vysokej kvalite je tento altánok skutočným pútačom.

S rozmermi cca 300 cm x 300 cm ponúka altánok suché a tienisté miesto. Pavilón Azur obsahuje všetko, čo potrebujete. Záhradný stan okrem exkluzívneho dizajnu ponúka množstvo doplnkov. Baldachýn sa dá optimálne využiť ako párty stan, pretože altánok má osem integrovaných LED svetelných vzpier, ktoré sú nevyhnutné pre pokračovanie vašej akcie a vrchol večera. Osem LED vzpier v streche zaručuje tú správnu atmosféru a predovšetkým to správne svetlo. Vďaka ochranným závesom proti hmyzu je možné altánok rýchlo a úplne uzavrieť a vďaka odsadenému cípu strechy ponúka aj optimálnu cirkuláciu vzduchu. Odoláva aj UV žiareniu a ani pri silnom slnečnom svetle sa nezohrieva tak rýchlo ako porovnateľné materiály.

VAŠE VÝHODY LED osvetlenie vrátane solárneho modulu Zvláštnosťou je LED osvetlenie. V streche je 8 LED vzpier, ktoré sú napájané elektrinou cez solárny panel, aby ste neboli odkázaní na zásuvku. Pomocou vypínača ľahko zapnete svetlo, ako chcete. Dodávaný solárny modul počas dňa nabíja integrovanú batériu. Rám prešiel procesom práškového lakovania, vďaka čomu je materiál odolný voči korózii a poveternostným vplyvom. Zároveň je šetrnejší k životnému prostrediu ako iné procesy povrchovej úpravy.

Odolnosť:  Na bočné panely bol použitý odolný, hustý polyester.

Vodeodolný Použité kovové strešné panely zaisťujú, že žiadna voda neprenikne.

Dodávané siete proti hmyzu vás spoľahlivo ochránia pred otravným hmyzom a umožnia vám užiť si letné večery.

POPIS PRODUKTU - vrátane siete proti komárom - Osvetlenie v streche - vrátane solárneho modulu - stabilný oceľový rám - Materiál strechy: kov - exkluzívny dizajn - Vodotesný a odolný voči UV žiareniu - Odnímateľná strecha pre optimálnu cirkuláciu vzduchu

ROZSAH DORUČENIA - 1 x altánok vrátane montážneho príslušenstva - 1 x moskytiéra - 1 x solárny panel

Technické špecifikácie LED SOLÁRNY PAVILÓN AZUR - DÁTA - Rozmery (DxŠxV): 270 x 270 x 200 cm - Nosný a výkyvný rám: 1,2 mm - ostatné časti: 1,0 mm - Hrúbka stĺpika: 5,5 cm - Hrubá hmotnosť: 84 kg

Podobné produkty