0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Slnečné okuliare s funkciou videa Slnečné okuliare s funkciou videa
-74%

Slnečné okuliare s funkciou videa

SKU: V3000

Rýchly prehľad

Slnečné okuliare Vision 3000 Camcorder s funkciou videa 3MpxZľava 50%Vhodné aj ako darček pre náročnejších

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 150,00 €

Akciová cena Bez DPH: 32,50 € S DPH: 39,00 €

Detaily

Vision 3000 Camcorder slnečné okuliare s funkciou videa 3Mpx

Máte radi prírodu? Športujete? Chodíte na miesta z ktorých by ste si radi pripomenuli zážitky? Poprípade sa lyžujte alebo bicyklujte na zaujímavom teréne a chceli by ste si natočiť krásne scenérie z pohľadu ako to naozaj vidíte popri športovaní?
Už nepotrebujete narýchlo vyberať videokameru a obávať sa aby Vám nevypadla z ruky. Stačí len zapnúť okuliare. Adrenalínové zážitky tak môžete sledovať znovu a znovu pred monitorom Vášho PC alebo televíznou obrazovkou. Budete si môcť zopakovať, cyklistický výlet, výšľap na horu, jazdu na lanovke alebo krásne poobede strávené v prírode. Top všetko vďaka slnečným okuliarom Vision 3000 Camcorder so vstavanou videokamerou
Nenápadná miniatúrna videokamera s až 3 Mpx CMOS kamerou (oproti bežným 1,3MPx) so schopnosťou nahrávať v rozlíšení až 640x480 obrazových bodov. Dátové médium MicroSD s 4 GB pamäťovou kartou..
Natáčanie videa nikdy nebolo tak jednoduché. Ovláda sa len dvomi tlačidlami. Prvý slúži k zapnutí, druhé spustí záznam. Žiadne čakanie na začiatok nahrávania, len dve stisnutia a natáčate! Nahrávanie indikuje modrá LED dióda v okuliaroch, ktorá nijako neruší Váš výhľad cez okuliare, ale pokiaľ pootočíte očami, môžete si skontrolovať, či je prístroj v chode.
Úsporu energie obstaráva funkcia automatického vypínania. Po 30 sekundách nečinnosti sa prístroj vypne. Celkom môžete natočiť až 4 hodiny záznamu na jediné nabitie. Pre dobíjanie sú okuliare vybavené mini USB, doplniť energii je možné cez USB rozhranie v počítači, ako aj v klasickej sieti.
Tak jednoduché ako samotné natáčanie, je i komunikácia s počítačom. K MicroSD karte je dodávaný SD adaptér, použiť je možné i USB kábel. Pripojenie k PC tak bude otázkou sekúnd. Formát videa má príponu AVI, väčšina bežných počítačačov tak video prehráva bez nutnosti inštalácie akýchkoľvek ovládačov alebo kodekov.
Obsah balenia:
Slnečné okuliare so zabudovanou videokamerou
Praktické púzdro
Čistiaca handrička
AC sieťový adaptér
USB kábel
Rozmery: 170 x 160 x 40 mm (v zloženom stave)
Hmotnost: 39g
Nabíjanie: zabudovaný akumulátor 550mAh Li-polymer
Výdrž na jedno nabitie: až 4 hodiny videozáznamu
Sieťová časť: 5V DC/ 500 mAh
Pameť: Micro SD 4 Gb, rozšíritelná až na 8 GB
Rozlíšenie videa: 640 x 480
Formát videa: AVI
Podporované operačné systémy: Win98, WinME, WinXP, Win2000, Windows Vista, Windows 7

300-3-skisocam

ssdvis

Podobné produkty