0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
-10%

Záhradná sauna Lahti - L DE

SKU: INHDL17291

Rýchly prehľad

Čistý relax pre telo a myseľ!
... v tejto saune sa naozaj zapotíte

- vrátane 6 kW saunového ohrievača
- ideálne pre 4 osoby
- priestorovo nenáročný a stále dostatok miesta
- vrátane príslušenstva do sauny
- Prípojka napájania

Tvar: obdĺžnikový

Výška: 1800 cm

Dĺžka: 1950 cm

Šírka: 1820 cm

Dostupnosť: 2-4 týždne

Doprava zdarma

Bežná cena: 3 790,00 €

Akciová cena Bez DPH: 2 832,50 € S DPH: 3 399,00 €

Detaily

Vonkajšia sudová sauna LAHTI L

Ste fanúšikom klasických sáun vo vonkajšom areáli? Potom je sudová sauna to pravé pre vás! Jedinečný vzhľad rozhodne upúta pozornosť vo vašej vonkajšej oáze.

Srdcom tejto tradičnej vonkajšej sudovej sauny je vysokovýkonný ohrievač (6 kW). Sudová sauna sa svojimi rozmermi a vzhľadom prispôsobí každému vonkajšiemu priestoru.

Vyžaduje málo miesta, a preto je ideálnym riešením aj pre malé záhrady. Na rozdiel od vnútornej sauny je sudová sauna výnimočným prvkom každej záhrady. Užite si čistý relax vo vlastnom privátnom wellness. Špeciálny tvar vám prináša len výhody. Vzduch a teplo môžu v sudovej saune optimálne cirkulovať. Neobvyklý dizajn sudovej sauny zaisťuje optimálne rozloženie teploty a vlhkosti, stálu klímu v miestnosti a tým maximálny a relaxačný pôžitok zo saunovania. Vo vnútri sú dve celorámové lavice. O príjemné osvetlenie sa postará aj saunové svetlo. A nielen saunová pec je najvyššej kvality, na stenách tejto sauny je použité aj naše kvalitné smrekové drevo. Premyslené spracovanie tejto ušľachtilej suroviny zabezpečuje nielen elegantný vzhľad, ale aj vynikajúcu funkčnosť a odolnosť. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu má výbornú tepelnoizolačnú schopnosť a preto je ideálny pre použitie v saunovom systéme. Teplo sa udržiava vo vnútri sauny, pričom teplota vonkajšej vrstvy sauny sa drží blízko izbovej teploty. Vďaka tejto kvalite hodnotnej suroviny nedochádza k citeľným tepelným stratám a tým k zbytočnej spotrebe energie. Z tohto dôvodu staviame okrem iných kvalitných materiálov aj na smrekové drevo.

IDEÁLNY SAUNOVÝ SET PRE VÁŠ SAUNOVANÝ ČAS! Pre nezabudnuteľný zážitok zo saunovania sme mysleli všetko. K sudovej saune LAHTI dostanete perfektne zladené príslušenstvo. Infúzne vedro s plastovou vložkou a nálevová naberačka umožňujú príjemné vylúhovanie. Súčasťou dodávky je teplomer a presýpacie hodiny na kontrolu klímy v saune a saunovanie.

POPIS PRODUKTU - saunový ohrievač s výkonom 6 kW

- vrátane asfaltovej strechy

- neošetrené drevo pre vyšší prírodný efekt

- Sklenené dvierka z bezpečnostného skla (ESG)

- 2-poschodové lavice

- drevo zostáva rozmerovo stabilné

- jednoduchá a rýchla montáž

- Materiál: smrekové drevo - dva vzduchové otvory pre optimálnu cirkuláciu vzduchu v saunovom sude - maximálna teplota: 80-100°C - vrátane príslušenstva do sauny (saunové vedierko, naberačka do sauny, teplomer, presýpacie hodiny)

ROZSAH DORUČENIA - 1x sudová sauna - 1x asfaltová strecha - 1 x saunová pec - 1 x vedro do sauny - 1 x naberačka do sauny - 1x teplomer - 1 x presýpacie hodiny - Saunové kamene

Technické špecifikácie- Materiál: smrekové drevo - Uhol otvárania dverí: 90° - Prípojka napájania - Výkon: 6000 wattov - Menovitá frekvencia: AC 380V/ 6kW - Vonkajšie rozmery (ŠxVxH): 194,8 x 191,7 x 180 cm - Vnútorné rozmery (ŠxVxH): 176,8 x 168 x 153,2 cm - Hrúbka steny: 38 mm - Výška vrátane strechy a základne: 191,7 cm - Sedák (ŠxH): cca 150 x 45 cm - Hrubá hmotnosť: 450 kg

- Rozmery balenia: 224 x 121 x 49 cm

Podobné produkty