0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Vírivka Seastar all in pre 4 osoby vrátane schodíkov aj krytu

SKU: INHDL14956

Rýchly prehľad

Moderná vírivka pre 4 osoby rozmerov 180 x 160 x 79 cm. Cena vrátane krytu aj schodíkov.

Tvar: obdĺžnikový

Výška: 79 cm

Dĺžka: 180 cm

Šírka: 160 cm

Dostupnosť: 14 dní

Doprava zdarma

Bez DPH: 4 575,00 € S DPH: 5 490,00 €

Detaily

Všetko, po čom túži vaše srdce!   ... doprajte si tento luxus

Vrátane tepelného krytu s hrúbkou až 10 cm!

- 19 trysiek pre intenzívny zážitok z vírivky

- kvalitné spracovanie všetkých komponentov

- všetky funkcie je možné jednoducho ovládať cez ovládací prvok

- vrátane vykurovania, svetelnej terapie a mnoho ďalších

Vonkajšia vírivka vrátane schodov a tepelného krytu


Naša jedinečná vonkajšia vírivka premení záhradu a slnečnú terasu na štýlové wellness centrum s absolútnou dovolenkovou atmosférou. Doprajte si luxus  19 trysiek, ktoré povzbudia telo i dušu a zabezpečia ten najlepší možný masážny zážitok. Každý prúd je možné individuálne nastaviť v intenzite a smere miernym otočením. Výkonné čerpadlo vírivky je možné nastaviť v dvoch stupňoch. Máte na výber využiť výkonné masážne trysky. Alebo len relaxujte vo vode, zatiaľ čo funkcia cirkulácie čistí vašu vodu ticho a efektívne.

Od nás dostanete aj vhodnú sadu filtrov.

15 LED diód tesne pod vodnou hladinou, s veľkou podvodnou LED umiestnenou v strede, zaisťuje očarujúcu hru svetla.

Štyri čierne opierky hlavy zaisťujú pohodlné ležanie. Cez vstavaný displej na okraji vírivky je možné ovládať rôzne funkcie. Tu môžete ovládať nielen teplotu, ale aj masážne trysky a svetlo. Každé sedadlo je možné ovládať pomocou 4 manuálnych ovládačov.

Vírivka skutočne upúta pozornosť vďaka tmavosivému vonkajšiemu obloženiu z odolného WPC (plast vystužený prírodnými vláknami).

Výhody tohto materiálu: Je odolný, teplotne a rozmerovo stabilný, vodotesný, spomaľuje horenie, je hygienický a ľahko sa čistí. Navyše tu nie sú žiadne vyblednuté miesta, čo sa všeobecne považuje za problém záhradných predmetov.

Rôzne štruktúry opláštenia poskytujú to isté navyše. Vďaka kompaktným rozmerom 180 x 160 x 79 cm sa bazén zmestí takmer do každej záhrady a ponúka priestor až pre 4 osoby.

Opticky a technicky kvalitnú vírivku je možné umiestniť aj na terasy alebo do zimných záhrad. Keďže bazén dostanete so všetkými potrebnými dielmi, po pripojení k elektrickej sieti ho môžete ihneď používať. Ak Sea Star dlhší čas nepoužívate, môžete vodu jednoducho vypustiť pomocou drenážneho zariadenia. Potom sa odporúča čistenie s integrovanou funkciou čistenia ozónom, aby ste si mohli svoj bazén dlho užívať.

VEZMITE PROSÍM NA VEDOMIE - Pred postavením bazéna sa uistite, že máte vhodný základ. Podlaha by mala byť rovná a pokiaľ možno pevná. Ak si nie ste istí, poraďte sa s odborníkom

- Zimné vlastnosti: Neodporúčame používať bazén pod 5°C. Úplné vyprázdnenie zvyšku je absolútne nevyhnutné pri teplotách blízkych bodu mrazu. - Kvôli napájaniu by malo byť pripojenie k napájaciemu zdroju uskutočnené cez extra vedené a samostatne istené vedenie. Z dôvodu výkonu musí byť prierez kábla minimálne 3 x 6 mm². Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na naše zabezpečenie kvality!

- dovoz vírivky je možný len pri minimálne 6 osobách! Zorganizujte si teda dostatok posíl na termín dodania, inak vykládka nie je možná!

POPIS PRODUKTU - 15 LED diód na okraji vody, 1 jasná LED v oblasti nôh - Všetky masážne trysky sú nastaviteľné v intenzite a smere - vrátane systému čistenia ozónom - 4 čierne opierky hlavy/vankúše - Stabilné schody v čiernej farbe - vrátane 6 - 10 cm (!) pevného, ​​vysoko izolačného termokrytu - Šikmý termokryt, aby sa zabránilo hromadeniu vody na kryte - Farba vane: biela - Farba kapotáže: čierna - Obkladový materiál: WPC (plast vystužený prírodnými vláknami) - Akryl: PMMA (polymetylmetakrylát) - ľahká konštrukcia ROZSAH DORUČENIA - 1x jacuzzi SEA STAR - 4x opierky hlavy - Sada filtrov - 1x čierne vstupné schodíky z WPC - 1x termokryt

- Rozmery balenia: 1 krabica 197cm x 165cm x 84cm

Technické špecifikácie VONKAJŠIA VÍRIVKA SEA STAR - ÚDAJE - musí byť zabezpečený prúdovým chráničom 40A (003A), musí byť k dispozícii poistka s max.32A - s ohrevom a 2-stupňovým čerpadlom (vírivé trysky + cirkulácia) - Celkový výkon: 4550W - Spotreba čerpadla: 1500 W - ohrievač: 3000W - Cirkulácia/filtrácia: 350 W - Hlasitosť: 67db - Rozmery (DxŠxV): 180 x 160 x 79 cm - Výška výplne: 70 cm - Objem: 850 l - Hmotnosť: cca 234 kg - 19 masážnych trysiek: trysky 16 x 5 cm, 3 x 8 cm trysky

Podobné produkty