0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Vírivá vaňa A612H FULL

SKU: TRB 4544 DE

Rýchly prehľad

Luxusný vírivá vaňa rozmerov 180x135x70 cm

Tvar: obdĺžnikový

Výška: 70 cm

Dĺžka: 180 cm

Šírka: 135 cm

Dostupnosť: 14 dní

Doprava zdarma

Bez DPH: 1 408,33 € S DPH: 1 690,00 €

Detaily

Plne vybavená vírivka A612H s čistiacou funkciou

Vírivka najnovšej generácie.

Vonkajšie rozmery bazénu: 180 cm x 135 cm x 70 cm (dxŠxv)

Dostatočný priestor pre dve osoby, spotreba vody iba 230 - 250 litrov s jednou osobou v bazéne, s dvoma osobami menej. Vodopád je pripojený k vodovodnému kohútiku a používa sa vždy, keď je bazén naplnený vodou alebo (podľa výberu) je vodopád pripojený k čerpadlu a je naplnený vodou.

(Voliteľné) Táto vírivka má v opcii tiež veľmi špeciálnu funkciu. Tu máte možnosť aktívneho čistenia hadíc zvnútra po každom kúpeli. Za týmto účelom môžete prepínať armatúru tak, aby ste hadice prepláchli čistou (pokiaľ možno horúcou) vodou po dobu 2-3 minút. To zabraňuje usadzovaniu nečistôt a mydla vo vnútri hadíc a premene bazéna na bakteriálny lapač. Hadice sú usporiadané tak, aby sa vedeli úplne vyprázdniť.

Vybavenie: 1500 W ohrievač na udržanie teploty vody celé hodiny

Vzduchové čerpadlo 350 W pre vzduchové bubliny

Vodné čerpadlo 900 W na hydromasáž

Napájacie pripojenie 220V-240 / 50Hz

Kontrolný displej pre všetky elektrické funkcie

Rádio

Kompletná sada batérií s výsuvnou sprchou

Systém plnenia vody s meničom farieb a dvojitým vodopádom 1x farebné svetlá so 7 farbami pod vodou

2 vankúše

Masážne trysky v spodnej a bočnej časti 14x dýzy pre vodu a 12x vzduchové dýzy pre perlivú vodu

Vieoprezentácia produktu: https://www.youtube.com/watch?v=M2UTOAHgnus&feature=emb_logo

Variant nastavenia A: dodáva sa dlhá zástera vpredu a krátka zástera (bočný panel) pri vankúši na krk alebo variant nastavenia B: dodáva sa dlhá zástera vpredu a dve krátke zástery alebo variant nastavenia C: dodáva sa dlhá zástera vpredu a krátka na strane batérií

Vodopád, odpadový a prepadový set, dodávka kompletne pripravená na pripojenie

Rám z ocele s výškovo nastaviteľnými nožičkami

Pasívny odtok zvyškovej vody, snímač hladiny vody a samozrejme dezinfekcia ozónom

(Voliteľné) aktívne čistenie hadíc Rozsah dodávky zahŕňa dve rúrky HT50, každá s dĺžkou 1 x 50 cm a 1 x 100 cm, s uhlom HT50 45 a odtokom Viega. Všetky sú vyrobené v Nemecku.

Táto vaňa sa zmestí cez štandardné 82 cm dvere v celku Každý bazén je pred expedíciou vybalený v našom sklade a podrobený vizuálnej kontrole. Bazén sa potom naplní vodou na špeciálnom skúšobnom stanovišti a celý systém sa skontroluje na tesnosť. Kontrolujú sa tiež čerpadlá, svetlo a všetky ostatné elektrické funkcie. Až potom bude prebalený a odoslaný.

Bazén (vírivá vaňa) je kompletne zmontovaný, musí byť pripojená iba elektrina, voda a odpadové vody. Funkcia samočistenia je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo pre naše vírivky. Je pripojená k hadičke vírivky pomocou dodatočnej spínacej funkcie na armatúre. Funkcia a použitie: Po kúpeli úplne vyprázdnite bazén. Aktivujte samočistenie na vodovodnom kohútiku. Na kohútiku otvorte horúcu vodu. Teraz sú hadice a dýzy opláchnuté horúcou vodou a vyčistené. Vo väčších bazénoch sa opláchnu iba niektoré z trysiek, je tu ďalší spínač na čistenie ostatných trysiek. Odporúčame tečúcu vodu 2-3 minúty.

V záujme životného prostredia! Prečo je táto funkcia vôbec a ako problém riešia iní výrobcovia? Problém, ktorý majú všetky vírivky, je skutočnosť, že zvyšky mydla, nečistoty, vlasy atď. sa ukladajú v hadiciach vodnej masáže pri každom použití bazénu. Tieto ložiská sú potom ideálnym základom pre množstvo baktérií. Je tiež dôležité vedieť, že k tomu tiež dôjde, ak sa masážna funkcia nepoužíva. Iní výrobcovia vo všeobecnosti nemajú samočistiacu funkciu, zvyčajne len upozorňujú na problém a odporúčajú použitie špeciálneho vírivého čističa. To však vytvára nové problémy, keďže je pomerne drahý, potom musíte naplniť celý bazén vodou a potom spustiť čerpadlo asi 30 minút. To znamená, že sa premrhá voda, čas, peniaze a elektrina.

Podobné produkty