0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Novinka!

Vaňa s vírivkou a TV A2118TV-ALL 188x120cm

SKU: TRB 4662 DE

Rýchly prehľad

Luxusný vírivá vaňa s TV. Rozmery 180x135x70 cm. Doprava zdarma.

Tvar: štvorcový

Výška: 70 cm

Dĺžka: 180 cm

Šírka: 135 cm

Dostupnosť: 14 dní

Doprava zdarma

Bez DPH: 2 450,00 € S DPH: 2 940,00 €

Detaily

Vírivka AcquaVapore Deutschland A2118L najnovšej generácie 188 cm x 120 cm x 86 cm.

Dostatočný priestor pre dve osoby, spotreba vody iba 250 litrov s jednou osobou v bazéne, s dvoma osobami menej.

Vaňa má veľmi výkonné čerpadlá.

Vaňa je vyrobená zo 100% akrylu (vystuženého sklenenými vláknami), nie ABS alebo zo zmesi iných materiálov. Škrabance sa oveľa ľahšie odstraňujú z akrylu, preto takáto vańa bude vyzerať ako nová aj po mnohých rokoch!

Vybavenie:

Vzduchové čerpadlo 400W na vzduchové bubliny 1100 W vodné čerpadlo na hydromasáž

1500 W ohrievač na udržanie teploty vody celé hodiny

Napájacie pripojenie 220V-240 / 50Hz

Kontrolný displej pre všetky elektrické funkcie 17 "monitor s diaľkovým ovládaním, USB, S-Video a Cinch pripojením, ako aj HDMI

Kompletné vybavenie už je nainštalované

Masážne trysky v spodnej a bočnej časti 6x pevné a 6x nastaviteľné dýzy na vodu, ako aj 12x vzduchové dýzy na bubliny

Farebné svetlo pod vodou

Ozónové svetlo na dezinfekciu / čistenie

Tento bazén sa zmestí cez štandardné dvere s priemerom 82 cm, pred dverami musí byť určitá sloboda pohybu

Každý bazén (vaňa) je pred expedíciou vybalený v sklade a podrobený vizuálnej kontrole. Bazén sa potom naplní vodou na špeciálnom skúšobnom stanovišti a celý systém sa skontroluje na netesnosť. Kontrolujú sa tiež čerpadlá, svetlo a všetky ostatné elektrické funkcie. Až potom bude prebalený a odoslaný. Bazén je kompletne zmontovaný, musí byť pripojená iba elektrina, voda, odpadová voda a predný kryt.

Funkcia samočistenia je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo pre naše vírivky. Je pripojená k hadičke vírivky pomocou dodatočnej spínacej funkcie na armatúre.

Videoprezentácia produktu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=101&v=9vEkgfSQq2w&feature=emb_logo

Funkcia a použitie: Po kúpeli úplne vyprázdnite bazén. Aktivujte samočistenie na vodovodnom kohútiku. Na kohútiku otvorte horúcu vodu. Teraz sú hadice a dýzy opláchnuté horúcou vodou a vyčistené. Vo väčších bazénoch sa opláchnu iba niektoré z trysiek, je tu ďalší spínač na čistenie ostatných trysiek. Odporúčame tečúcu vodu 2-3 minúty.

V záujme životného prostredia! Prečo je táto funkcia vôbec a ako problém riešia iní výrobcovia? Problém, ktorý majú všetky vírivky, je skutočnosť, že zvyšky mydla, nečistoty, vlasy atď. sa ukladajú v hadiciach vodnej masáže pri každom použití bazénu. Tieto ložiská sú potom ideálnym základom pre množstvo baktérií. Je tiež dôležité vedieť, že k tomu tiež dôjde, ak sa masážna funkcia nepoužíva. Iní výrobcovia vo všeobecnosti nemajú samočistiacu funkciu, zvyčajne len upozorňujú na problém a odporúčajú použitie špeciálneho vírivého čističa. To však vytvára nové problémy, keďže je pomerne drahý, potom musíte naplniť celý bazén vodou a potom spustiť čerpadlo asi 30 minút. To znamená, že sa premrhá voda, čas, peniaze a elektrina.

Tvar: obdĺžnik Rozmer: 120x188 cm 188x120 cm Zarovnávacie bazény: A (ľavý roh) B (pravý roh) vľavo (dlhá strana steny) vpravo (dlhá strana steny)

Funkcie bazéna: 2 osoby s rádiom / farebným svetlom, aktívne čistenie hadíc, masážny systém vzduch + voda, kúrenie 1500 wattov Séria bazénov: A2118 Prepravná hmotnosť: 130,00 kg

Podobné produkty