0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Paddleboard STAND UP 2022

SKU: INHDL18514

Rýchly prehľad

- vrátane pádla
- vrátane súpravy na opravu
- vrátane prepravnej tašky
- vrátane vzduchového čerpadla
- vrátane sedadla
- Dvojvrstvová fúzia
- Odolné voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu
- dve vzduchové komory

Tvar: asymetrický

Dostupnosť: Externý sklad

Doprava zdarma

Bez DPH: 450,00 € S DPH: 540,00 €

Detaily

Máte chuť na nové dobrodružstvo? Tak poďme na to! S našou Stand Up Paddle Board (SUP) MOANA ste dobre vybavení.

Zažite prírodu z novej perspektívy a pozerajte sa na vodu z úplne nového uhla. Či už na relax alebo ako športová jednotka: S naším Stand Up Paddle Board (SUP) je celé vaše telo v pohybe a vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam je to pre vás ideálna voľba.

VAŠE VÝHODY

Rozsiahle príslušenstv:

Kajakové sedadlo: Pre relax na SUP máte možnosť jednoducho pripevniť kajakové sedadlo. Toto je extra polstrované pre optimálne pohodlie pri sedení. So sedadlom môžete svoj SUP premeniť aj na akýsi kajak.

Pumpa: Dvojčinná pumpa sa používa na rýchlejšie nafúknutie SUP. Vďaka permanentne generovanému prúdeniu vzduchu pri pohybe nahor a nadol je doska nafúknutá a pripravená na použitie za okamih.

Opravná sada: Opravná sada je súčasťou dodávky. To vám umožní opraviť menšie poškodenia, ako sú diery alebo trhliny. Takže ste vždy dobre pripravení a môžete si užívať svoj SUP po dlhú dobu.

Odnímateľná plutva: Odnímateľná plutva poskytuje optimálnu stabilizáciu na vode.

Batoh: Pre optimálnu prepravu SUP a uloženie všetkého potrebného náčinia je batoh súčasťou dodávky. Dá sa teda ľahko prenášať na chrbte k vode.

Protišmyková paluba: Vaša bezpečnosť je pre nás dôležitá, a preto je SUP vybavený protišmykovou doskou a umožňuje bezpečný postoj a vysokú úroveň pohodlia.

Stabilita - Double Layer Fusion Laminovaná dvojvrstvová konštrukcia je najlepšia technológia, akú môžete získať. Druhá vrstva PVC je laminovaná pri vysokej teplote. Laminovanie eliminuje kozmetické záhyby alebo bubliny. Vďaka inovatívnej technológii je náš Stand Up Paddle Board výrazne tuhší a ľahší ako tie, ktoré používajú lepenú dvojvrstvovú konštrukciu.

O vašu bezpečnosť je postarané SUP je vybavený 2 vzduchovými komorami. Tie sú nevyhnutné pre vašu bezpečnosť. V prípade núdze, ak dôjde k poškodeniu jednej komory a úniku vzduchu, druhá komora poskytuje zvyškový vztlak.

POPIS PRODUKTU

- nafukovacia doska na paddleboard (SUP)

- Protišmykový povrch pre bezpečné uchopenie

- 3-plutvý systém pre optimálne kĺzanie

- Elastický popruh na batožinu na vrchu SUP

- Vrátane kajakovej sedačky

- Dvojvrstvová fúzia

- Materiál: Laminované PVC, etylénvinylacetát, materiál drop stitch

- Maximálny tlak vzduchu: 15 psi

ROZSAH DORUČENIA - 1 x nafukovacia doska SUP - 1 x pádlo - 1x taška na prenášanie - 1 x súprava na opravu - 1x sedadlo - 1 x dvojčinné čerpadlo Technické špecifikácie SUP S - Rozmery (nafúknuté): 305 x 81 x 12 cm - Hmotnosť (doska): cca 10,7 kg - Rozmery balenia: 90 x 48 x 29 cm - Hmotnosť balenia: 17 kg - Maximálna nosnosť: 95 kg

SUP M - Rozmery (nafúknuté): 320 x 81 x 12 cm - Hmotnosť (doska): cca 10,9 kg - Rozmery balenia: 90 x 48 x 29 cm - Hmotnosť balenia: 17,5 kg - Maximálna nosnosť: 105 kg SUP L - Rozmery (nafúknuté): 366 x 81 x 12 cm - Hmotnosť (doska): cca 12,5 kg - Rozmery balenia: 90 x 48 x 29 cm - Hmotnosť balenia: 19 kg - Maximálna nosnosť: 120 kg

Na výber rozmery S, M a L. Ďalej 2 farebné variácie.

Podobné produkty