0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Veľkoobchod a internetový obchod s Garanciou najnižšej ceny

Rozvoz tovaru a montáže vykonávame na celom úzémí SR. Západné Slovensko vrátane Bratislavy a stredné Slovensko 2x do týždňa. Severné a východné Slovensko týždenne.

Spoločnosť Interion je zameraná predovšetkým na veľkoobchodný predaj do kúpeľňových štúdií, stavebnín a internetových obchodov. V roku 2008 sa naša spoločnosť rozhodla prevádzkovať vlastný internetový obchod aby naša ponuka bola sprístupnená širokej verejnosti za najvýhodnejšie ceny priamo z prvej ruky.

Ako priamy dovozca do SR Vám vieme garantovať najnižšiu cenu. Ak nájdete nami ponúkaný tovar na inom e-shope s nižšou aktuálnou cenou napíšte nám na info@interion.sk názov e-shopu, produkt a cenu. Následne Vám ponúkneme minimálne rovnakú alebo nižšiu cenu.

Úspech našej spoločnosti je založený na ponuke rozmerovo, farebne a dizajnovo rozmanitého a osvedčeného tovaru. Prepravu zabezpečujeme po celom území SR väčšinou vlastnou prepravou aby sa predišlo neodbornému zaobchádzaniu s tovarom pri preprave. Zabezpečujeme aj odbornú montáž.

Naša spoločnosť získala Certifikát dôveryhodnosti AAA, najvyššieho ratingového hodnotenia, ktorý radí našu spoločnosť medzi najstabilnejšie a najspoľahlivejšie spoločnosti na Slovensku.

O nás