0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
-31%
Novinka!

Bezbariérová hydromasážna vaňa SENIOR 1

SKU: INRL-9001 hydro

Rýchly prehľad

AKCIA: Pre dôchodcov a osobám s preukazom ZŤP akcia -5% z ceny. Bezbariérová hydromasážna vaňa s dvierkami pre seniorov a ľudí s problémami pohybového ústrojenstva ale aj pre tých ktorý si vyžadujú maximálny komfort a pohodlie. Táto verzia je so sedacou

Tvar: obdĺžnikový

Výška: 101 cm

Dĺžka: 95 cm

Šírka: 85 cm

Dostupnosť: Skladom

Doprava zdarma

Bežná cena: 2 120,00 €

Akciová cena Bez DPH: 1 225,00 € S DPH: 1 470,00 €

Detaily

Luxusná kombinácia bezbariérovej vane s vírivkou pre bezpečnosť pri kúpaní a relax s ozdravujúcimi účinkami pomocu hydromasáže.
Jednoduchší vstup do vane vďaka integrovanému otváraniu vodotesných dverí pre umožnenie bezpečného každodenného kúpania alebo sprchovania.
Materiál: zosilnený biely ABS, vystužený oceľový rám s nastaviteľnými nožičkami
Rozmery:80cm x 94cm x 101cm
Hmotnosť: 140 kg
Batérie, ručná sprcha + regulácia teploty
Cena zahrňuje kompletné vybavenie a príslušenstvo
Rýchla a jednoduchá inštalácia
Vysoká kvalita spracovania zaručuje vodotesnosť
Ľahko sa čistí a udržuje vďaka nezávadnému povrchu vane
Vrátane chromoterapetického osvetlenia

 • Bezpečnosť – výrazné zníženie možnosti pádu vo vani
 • Bezbariérovosť
 • Umožňuje samostatnosť
 • Ozdravovacie účinky pomocou hydromasáže
 • Vďaka hydroterapie pomoc pri liečbe svalových kŕčov, svalovej slabosti, cukrovke, pri problémoch s obehovou sústavou, artritíde, osteoartritíde, bolestiach chrbta, pri rôznych poraneniach svalov, kostí a väzív, pri problémoch s rovnováhou ako aj pri problémoch vyvolaných stresom.
 • Revolučný dizajn s otvárateľnými dvierkami
 • Rozumná cena
 • Výhradné zastúpenie pre SR, ČR a Maďarsko.
 • Dovoz na objednávku. Zálohová platba predfaktúrou.
 • Dovoz zdarma.
 • sen_sad2
 • Vital_sedac_or
 • sen_sad3
Liečivá sila hydroterapie

Určite poznáte tie nepríjemné pocity, keď Vás bolia svaly a máte unavené alebo ubolené telo. Aký osviežujúci by mohol byť kúpeľ v relaxačnej vani?
A práve ak trpíte nejakou formou artritídy alebo inou chronickou bolesťou, hydromasážna vaňa Vám môže výrazne pomôcť pri zmiernení Vašej nepohody a poskytnúť Vám mentálnu a fyzickú relaxáciu každý deň.
Hydroterapia je liečenie choroby alebo poranenia použitím vody. Hydroterapeutické procedúry pomôžu Vášmu telu zbaviť sa toxínov, ktoré mohli spôsobiť bolesti v kĺboch alebo zápal, uvoľňujú svaly, zmierňujú napätie v kĺboch a kostiach. Oddýchne si nielen Vaše telo, ale aj duša.
Táto terapia pomáha pri liečení napríklad svalových kŕčov, svalovej slabosti, cukrovke, pri problémoch s obehovou sústavou, artritíde, osteoartritíde, bolestiach chrbta, pri rôznych poraneniach svalov, kostí a väzív, pri problémoch s rovnováhou ako aj pri problémoch vyvolaných stresom.
Hydroterapia je čoraz populárnejšia aj vďaka možnosti liečiť sa doma, najmä u seniorov. O vhodnosti využitia hydroterapie vždy vopred konzultujte s Vašim lekárom.

Prečo kupovať?

Čo je také zvláštne na našich bezbariérových vyniach ?

Tieto vane boli strategicky vyvinuté inžiniermi za účelom uspokojenia špeciálnych potrieb klientov. Všetko je dômyselne vymyslené, vrátane inovatívnej prístupovej časti. Zvláštna pozornosť bola venovaná detailom, vďaka čomu vaňa disponuje ľahko uchopiteľným držadlom.

Ako fungujú vodotesné dvere?

Vodotesný dverový systém vane je vybavený hydrostatickým spojom, ktorý sa stlačí pri uzavretí dverí. Navyše váha vody vo vnútri vane ďalej stláča dverový spoj, čo zaručuje vodotesnosť.

Môžem sa sprchovať v tejto vani?

Áno! Vaňa je vybavená sprchovou ružicou, ktorú môžete držať v ruke. Jednoducho stlačte prepínač na paneli, keď chcete zmeniť z kohútika na sprchu.

Ako dlho vydrží takáto vaňa?

Vďaka vysokokvalitnému povrchu a expertnému dizajnu, tieo vane vydržia desiatky rokov.
Nevyžadujú žiadnu zvláštnu starostlivosť, len bežné čistenie.


Zdravotné informácie

Ak Vy alebo člen Vašej rodiny je v pokročilom veku, alebo trpíte akýmkoľvek vyššie spomenutým zdravotným problémom, prečo neinvestovať do kvality a pohody života?
Centrum prevencie chorôb uvádza medzi najčastejšími zdrojmi poranení u starších osôb pády. Keď predídete čo i len jednému pádu, ušetrí Vám to tisíce eur, nehovoriac o dôležitosti  zdravia. Kvalita života a zdravie môžu byť v značnej miere zlepšené, ak zabránite riziku pádu.

Podobné produkty