0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
-5%

Parný sprchový box ARTTEC BRILIANT NEW - model 8 clear

SKU: IN PAN01234

Rýchly prehľad

Sprchový parný box s rozmermi 88x88x220 cm sa ľahko nainštaluje aj do veľmi malých priestorov kúpeľne v panelových domoch. Stierka a esenciálny olej zdarma.

Tvar: rohová

Výška: 220 cm

Dĺžka: 88 cm

Šírka: 88 cm

Dostupnosť: Skladom

Doprava zdarma

Bežná cena: 2 488,00 €

Akciová cena Bez DPH: 1 975,00 € S DPH: 2 370,00 €

Detaily

ARTTEC BRILIANT - parný sprchový box (sauna) MODEL 8 Transparent

Klasický štvrť kruhový sprchový box vlastnej českej výroby s posuvnými dverami sa vyznačuje jednoduchým dizajnom, vysokou kvalitou spracovania.

Profil je z lešteného hliníka, presklenie z 5 mm hrubého bezpečnostného číreho skla, zadné sklo super biele neprehľadné, šírka vstupu 55 cm. Vanička je z liateho mramoru, vlastná výroba, v bielej farbe. Výroba panelu, predného panelu k vaničke a stropu je vyrobený z kompozitných materiálov, ktoré sa používajú v leteckom priemysle. Okrem klasickej stropní sprchy ponúka box zabudované sedátko, rádioprijímač a parný set, kedy teplota v paře dosahuje 25 – 60°C pri 100% vlhkosti vzduchu. Tieto doplnky predurčujú používanie sprchového boxu ako relaxačné zariadenia, ktoré zabezpečia uvoľnenie psychického a telesného napätia. Para umožní, že všetky póry na tele sa otvoria a spolu s tým odchádzajú i tam nahromadené toxíny.

Pobyt v pare by nemal presahovať 15 – 20 min.. Účinnosť zvyšuje použitie aromatického esenciálneho oleja. Nielen to, zariadenie možno s úspechom používať i ako prevenciu odolnosti organizmu proti chrípke, vírusom a chorobám z nachladenia. S úspechom pomáha aj pri odstraňovaní celulitídy a nadváhy. Ak už dôjde k tomu, že organizmus sa neubráni a podľahne nejakej forme virózy, chrípke či respiračnému problému (kašel, rýma), potom je parný box pripravený spolu s použitím príslušného aromatického esenciálneho oleja pri návrate do zdravotnej rovnováhy. Investícia do kúpeľňového zariadenia – parného boxu sa vám rýchlo vráti v podobe ušetreného času návštevou sauny mimo domova a nemalého poplatku za túto službu. Pred použitím parnej kúpeľne pri diagnostikovaných kardiovaskulárnych alebo bronchiálnych (astma) problémoch je nutná konzultácia s lekárom.

Sprchový box s rozmermi 88x88x220 cm sa ľahko nainštaluje aj do veľmi malých priestorov kúpeľne v panelových domoch. Možnosť pripojenia na spoločnú vzduchotechniku ​​v dome.

Video prezentácia produktu: https://www.youtube.com/watch?v=WhVQumfpv-o

Technické údaje:

Rozmery: 88 x 88 x 220 cm

Šírka vstupu: 53 cm

Typ skla:5mm bezpečnostné čiré sklo,zadné sklo super biele nepriehladné

Prevedenie profilu:leštený hliník

Prevedenie vaničky:13cm, liaty, biely (výška je vrátane panelu)

Výhody:

nulový prehyb

udržuje teplotu okolia, preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk

nosnosť až 300 kg

plynulá regulácia teploty pary v boxe (25-60 °C) výborné zvukovo

tepelné izolačné vlastnosti rovný a hladký nekĺzavý povrch

otvor pre sifón 90 mm panel vyrábame z rovnakého povrchového materiálu ako vaničku a preto nevznikajú ani po dlhšom používaní farebné rozdiely vďaka vlastnej profesionálnej laminácii je panel veľmi robustný a presný 

Vybavenie: dvojcestná batéria ručná sprcha s držiakom, polička, rádio, mikrofón, bluetooth pripojenie pre telefonovanie a počúvanie obľúbenej hudby, ventilátor, parný vyvíjač, vanička z liateho mramoru, rám vaničky, sifón, zdvojené horné kolieska, vycvakávacie koliesko dole, vstavané sedátko strop, stropná sprcha Ø 20 cm , vyrovnávacia lišta na stenu

Podobné produkty