0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
-17%

ARTTEC BRILIANT 90 clear NEW - nástěnný sprchový kút

SKU: PAN01146

Rýchly prehľad

Štvrťkruhový sprchovací kút BRILIANT vyniká skvelým technickým spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých použitých súčastí a materiálov.

Tvar: štvrťkruhový

Výška: 190 cm

Dĺžka: 80 cm

Šírka: 80 cm

Dostupnosť: Skladom

Doprava zdarma

Bežná cena: 618,00 €

Akciová cena Bez DPH: 425,00 € S DPH: 510,00 €

Detaily

Štvrťkruhový sprchovací kút BRILIANT vyniká skvelým technickým spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých použitých súčastí a materiálov.

Sprchový kút BRILIANT má zdvojené horné pojazdové kolieska pre tichý a bezproblémový chod.
Tieto kolieska sú tiež vycvakávacie, čo výrazne uľahčuje údržbu. Skladá sa zo sprchovej zásteny BRILIANT 90 a pevnej steny P-10, ktorá premení rohový kút na nástenný.

Do lešteného ALU rámu je vsadené 5mm hrubé bezpečnostné číre sklo.


Rozmery: 86,5 - 89 x 87,5 - 89 x 195 cm
Rám: leštený ALU
Výplň: 5mm a 6mm číre bezpečnostné sklo
Šírka vstupu: 55 cm Rádius: R55
Možnosť kombinácie s vaničkami STONE

 

Technická špecifikácia série EXCLUSIVE

Z čoho je vyrobený rám dverí, a ako je chránený proti korózii?

Rám je vyrobený z hliníka označenie 6463 - zliatina AlMgSi s výbornou tvárnosťou, leštiteľnosťou a odolnosťou proti korózii. Priemerná hrúbka vrstvy oxidu hliníka je 2 – 5 µm. Po 96 hodinovom teste pôsobením neutrálneho soľného roztoku nevykazuje materiál rámu žiadne známky korózie.
Rovnako ako madlá, aj pochrómovaný rám pri stene dverí nebol nijako poškodený testom so soľným roztokom.

Ako sú spracované dvere sprchového kúta?

Gumové tesnenie častí spodnej časti dverí je vysoko odolné voči chladu aj teplu. Pri testoch extrémnych teplôt (-20°C a 80°C) sa toto tesnenie nijako nepoškodilo.
U magnetických pásov dverí prebehol rovnaký test voči teplotám ako pri gumovom tesnení. Aj tieto zostali absolútne bez poškodenia.
Skrutky nemeckého štandardu DIN 7951 a DIN 7982, 304# z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Tiež prešla testom so soľným roztokom bez korózie.
Závesné pánty dverí sú chránené proti korózii a oderom. Aj pri 20 000 cykloch otvárania a zatvárania fungujú dvere úplne bez problémov.

Sú madlá ošetrené proti korózii?

Pochrómované madlá s hrúbkou povrchovej úpravy 2 – 5 µm podstúpili test pôsobenia neutrálneho soľného roztoku po 4 dni. Držadlá vydržali bez akéhokoľvek ošúpania.

Je kút vybavený bezpečnostným sklom?

5mm tvrdené bezpečnostné sklo podľa štandardu EN 12150-1 pre Sodnovápenatokremičité sklo je až päťkrát odolnejšie voči bočnému nárazu, odolá teplotám rozdielom v ploche až 250 ° C a pri rozbití sa roztriešti na veľmi malé neostré úlomky. Bez problémov prešlo aj testom čistenia - po 25 000 cykloch bez opotrebenia. Je antibakteriálna a neobsahuje škodlivé chemikálie.

Podobné produkty